To oni zagrają w Wiedźminie Netflixa!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Październik 2018
  • Komentuj 15

Potwierdziły się plotki dotyczące Yen, faktycznie zagra ją piękna Anya Chalotra. Nie ma za sobą większych ról, ale urodą z pewnością dopasuje się do wizerunku Yen. Doświadczenia nie ma też młodziutka aktorka, która zagra Cirillę. Freya Allan jest chyba ucieleśnieniem marzeń wszystkich tych, którzy za mniejszość uznali czarnoskórych. Pozytywnie się zdziwicie, dziewczyna jest jak szyta na miarę Ciri!

Reszta aktorów również pasuje do roli. Calanthe obsadzona świetnie, Myszowór dostojny jak na starego druida przystało. Nic tylko przyklasnąć Netflixowi!

Zdjęcia ruszają 5 listopada. Ekipa filmować będzie środkowej Europie, ale również Budapeszcie. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak czekać na premierę 8 odcinków przygód Geralta ze stajni Netflixa. Go Lauren S. Hessrich! 

A co wy myslicie o obsadzie? Dajcie znać koniecznie w komentarzach!

[Źrodła: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze