Chcecie nowe Diablo? Macie!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Grudzień 2018
  • Komentuj 8

Ostatnimi czasu wokół Diablo pojawiło się sporo kontrowersji, głównie związanych z niesławnym już dziś mobilnym Immortal, ale Blizzard to nie jedyna firma zajmująca się obecnie Diablo. Wczoraj do sieci trafił trailer polskiego filmu ''Diablo. Wyścig o wszystko''. 

Jak podoba Wam się plakat?

Są tu jacyś fani serii ''Szybcy i Wściekli''? Jeśli tak, to mam dla Was dobrą informację - Polacy też swoich ''Szybkich'' niedługo dostaną. Za kamerą stanęli panowie Michał Otławski i Daniel Markowicz, a na ekranie zobaczymy kilka znanych twarzy, jak choćby Agnieszkę Włodarczyk, Cezarego Pazurę czy dawno nie widzianą Katarzynę Figurę. W filmie pojawi się też Marcin ''Różal” Różalski, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zawodników mieszanych sztuk walki. 

Główną rolę zagra Tomasz Włosok, który wciela się w Kubę. Kuba ma chorą siostrę (już myśleliście, że córkę, co?), która pilnie potrzebuje bardzo drogiej operacji za granicą. Oczywiście jednym sposobem na zdobycie pieniędzy jest udział Kuby w nielegalnych wyścigach samochodowych. Brzmi sztampowo? Zobaczcie trailer:

Rozmachem, grą aktorską i budżetem do amerykańskiego Hollywood raczej tutaj nie podskoczymy. Szkoda, bo przecież ostatnimi czasy nasza kinematografia wydała kilka głośnych na świecie filmów, jak choćby '"Zimną Wojnę'', ''Idę'' czy ostatnio ''Kler''. Z filmami akcji jest u nas znacznie gorzej i sporo wskazuje na to, że ''Diablo. Wyścig o wszystko'' tego trendu nie odwróci.

Jeśli jednak szukacie dla siebie lekkiego i niezbyt wymagającego filmu akcji i do tego lubicie drogie samochody, to może warto na ''Diablo'' do kina się wybrać. Premiera już 18 stycznia przyszłego roku. 

Jaki kraj takie Diablo

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze