Sea of Thieves dostaje cross-platform play

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

Sea of Thieves nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale w końcu oficjalnie potwierdzono to, o czym mówiło się od dawna - w grę Rare wspólnie zagrają gracze na Xboxie i PC z Windowsem. 

O cross-play w przypadku Sea of Thieves mówiło się od dłuższego czasu, ale dopiero teraz oficjalnie zostało to potwierdzone przez Microsoft. Materiał dotyczący pirackich przygód przygotowanych przez Rare zaczyna się w 1:36:08:

''Dlaczego mielibyśmy dzielić graczy?'' pytają deweloperzy na swojej stronie interentowej. ''Ciężko było wymyślić jednoznaczną odpowiedź. Chodzi o możliwości techniczne? O balans? A może dlatego, że bardzo niewielu zadało sobie wcześniej to pytanie? Wzięliśmy się więc do pracy...'' tłumaczą twórcy. Dalej mówią o swoich doświadczeniach z graniem między platformami, które już na poziomie technicznej alfy ma działać bez zarzutu. ''Mamy nadzieję, że będzie to kontynuuowane (cross-play przyp.red) i stanie się bardziej pospolitą rzeczą w grach''.

Z innych ważnych wiadomości dotyczących Sea of Thieves twórcy ogłosili... możliwość wymiotowania... zaraz, zaraz, to nie wszystko... i użycia byłej zawartości naszego żołądka jako broni biologicznej (w rozmowie użyto słow ''taktycznie wymiotowanie''). Doświadczony w ten sposób przeciwnik nie tylko zyska specyficzną woń, ale także gorzej będzie sobie radził w walce. Super! Podrzucam Wam jeszcze kilka nowych screenów pochodzących z gry:

[źródło: Xbox - YT,  seaofthieves.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze