Scholomancjum w Hearthstone - pora na czary!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 19 Lipiec 2020
  • Komentuj 0

Wybaczcie, znowu przerwa w podsumowaniach tygodnia. Nagromadziło mi się tona spraw do załatwienia, ale nie chciałem zostawiać Was bez niczego. Dlatego łapcie przymusową wycieczkę do szkoły. Ale nie byle jakiej, bowiem prowadzonej przez samego maga Kel'Thuzada! You are a wizard, Harry!

Nowy dodatek to nowe atrakcje w Hearthstone

Zajęcia rozpoczną się oficjalnie na początku sierpnia, gdy do Hearthstone trafi nowe rozszerzenie Scholomancjum. Przekroczywszy próg osławionego kolegium, adepci sztuk magicznych wspomogą się w nauce 135 nowiutkimi kartami, dzięki którym pojedynki nabiorą magicznego blasku, a wykonywane zagrania – zaczarowanych wprost synergii!

W Scholomancjum uczniowie zgłębią rozmaite dziedziny magii, które pomogą im odnosić dalsze sukcesy w Hearthstone. Tajemny program nauczania najlepiej reprezentują karty dwuklasowe, których podwójna specjalizacja pozwala łączyć mechaniki i strategie obu klas, dla których są dostępne. W Scholomancjum znajdziecie 40 kart dwuklasowych, w tym 10 legendarnych kart profesorów – po jednej dla każdej unikalnej pary klas.

Aby osiągnąć jak najwyższe noty, uczniowie Scholomancjum muszą opanować nowe słowo kluczowe Erupcja magii, które znajduje się na kartach stronników i broni. Aktywuje ono potężny, jednorazowy efekt następnym razem, gdy gracz rzuci zaklęcie. Z kolei karty studiów pozwalają natychmiast Odkryć kartę (czyli dodać do ręki 1 z 3 proponowanych kart) i zmniejszyć koszt many następnej zagranej karty tego samego typu.

Uczniowie pragnący jak najlepiej przygotować się do nowego roku szkolnego mogą kupić w przedsprzedaży megazestaw Scholomancjum dostępny za 79,99 EUR. Zawiera on 85 pakietów kart ze Scholomancjum – z czego 5 to złote pakiety, zawierające wyłącznie złote karty z nadchodzącego rozszerzenia – oraz 1 losową złotą kartę legendarną ze Scholomancjum. Znajdziecie w nim również maga Kel’Thuzada, rewers Kel’Thuzad oraz Karnet Karczmarza.

Począwszy od 14 lipca gracze, którzy zalogują się do gry, otrzymają 2 darmowe kopie epickiego neutralnego stronnika Uczeń z wymiany. Od siebie zaś dodam, że zwiastun dodatku w polskiej wersji językowej znowu wymiata! Nie gram już w Hearthstone, ale ekipa odpowiedzialna za te szalone kreacje nie przestaje mnie zadziwiać.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze