Wytrzymajcie do maja

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Marzec 2016
  • Komentuj 2

Nieoficjalnie - w Overwatch zagramy już 24 maja!

Nieoficjalnie - w Overwatch zagramy już 24 maja!

Jeśli wierzyć reklamie na serwisie IGN to nowa marka Blizzarda trafi do sprzedaży 24 maja. Ci z Was, którzy zdecydują się kupić grę wcześniej do Overwatacha wskoczą już 3 maja.  IGN chyba nieco się pospieszył z wypuszczeniem nowej reklamy bo ta szybko z serwisu zniknęła. Mleko się jednak wylało i wszystko wskazuje na to, że znamy już dokładną datę premiery strzelanki twórców StarCrafta czy Diablo. Reklamę udało się uchwycić dzięki użytkownikowi Deadpoolthegreat, który zrobił screena zanim administratorzy strony zobaczyli swój błąd:

Gotowi na 24 maja?

Gotowi na 24 maja?

Z obrazka dowiadujemy się także o kolejnej fazie testów beta, które poprzedzą premierę. Dostęp do niej w pierwszej kolejności otrzymają Ci z Was, którzy zdecydują się na zakup pre-ordera. Małym druczkiem napisano przy okazji, że aby zapewnić sobie miejsce w w becie swoje zamówienie należy złożyć przed 29 kwietnia.

Czas na zakupy mija 29 kwietnia

Czas na zakupy mija 29 kwietnia

Blizzard, klasycznie już dla siebie, milczy w sprawie niefortunnej reklamy na IGN'ie nie potwierdzając żadnych podanych tam informacji. Patrząc jednak na źródło i okoliczności powstania plotki można częściowo zawierzyć tym informacjom. Jeśli nie mieliście do tej pory z Overwatchem za dużo do czynienia to zapraszam na materiały Rocka, który od dłuższego już czasu go ogrywa:

Poniżej cała playlista, by wyświetlić wszystkie filmy wystarczy kliknąć ikonkę w lewym górnym rogu.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLhSBw7mO1U1d-0RNva7Sld0f8sDEf3FfA [źródło: reddit.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze