R6 - zostań mistrzem Polski

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Październik 2016
  • Komentuj 1
r6_mp_584-968x505 Siejecie strach w sercach przeciwników w Rainbow Six: Siege? Na sam widok Waszych ksywek przeciwnicy opuszczają lobby? Szukacie wyzwania? Spróbujcie sił w Mistrzostwach Polski R6: Siege organizowanych przez ESL Polska i Ubisoft. T-Mobile Warsaw Games Week 2016 (13-16 października) będą gościły finały rozgrywek, które wyłonią mistrza kraju w najlepszą taktyczną strzelankę jaką możecie dziś kupić: Rainbow Six: Siege.  Pula nagród mistrzostw zamknie się w kwocie 20 tysięcy złotych. Mistrz Polski to nie tylko bardzo przyjemny tytuł, ale także całkiem realny zastrzyk gotówki, bo zwycięska drużyna wróci do domu z 10 tysiącami złotych. Żeby jednak myśleć o zgarnięciu nagrody musicie przejść przez kwalifikacje. Zakładając oczywiście, że nie jesteście jedną z dwóch drużyn, które na turniej dostaną zaproszenie od organizatorów, będziecie mieli okazję rozegrać kilka meczy jeszcze przed finałem w Warszawie.

Kto okaże się najlepszy w Polsce?

Kto okaże się najlepszy w Polsce?

Organizatorzy zapraszają Was do spróbowania swoich sił w turach. Pierwsza odbędzie się już 4-ego października, druga tura będzie miała miejsce 7-ego października,  trzecią szansę na kwalifikację dostaniecie 9-ego października. Trzy dni kwalifikacji wyłonią pięć finałowych zespołów, ale to nie koniec - organizatorzy przygotowują jeszcze miejsce dla drużyny, która 14 października wygra mini-turniej R6:Siege podczas Warsaw Games Week. W finałach zmierzy się więc osiem najlepszych polskich drużyn Rainbow Six: Siege. Jeśli serio myślicie o zgłoszeniu się do Mistrzostw Polski to polecam jeszcze przeczytać regulamin turnieju, ot tak żeby wszystko było jasne. Dzięki za cynk KromkaChleba!

Powodzenia!

Powodzenia!

[źródło: eslgaming.comcybersport.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze