Battlefield 4 Final Stand

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 10 Wrzesień 2014
  • Komentuj 11
http://youtu.be/uqDy6D9DZz8 Wraz z przeniesieniem premiery Battlefield Hardline na przyszły rok DICE i EA mogły zostać bez żadnego shootera na gorący dla producentów sezon jesienny. Pewnie dlatego wczoraj ogłoszono kolejny DLC do Battlefield 4 pod tytułem Final Stand, w którym zobaczycie nowe mapy i zupełnie nowe uzbrojenie.  Teraz kiedy BF 4 wydaje się mieć za sobą większość problemów wieku dziecięcego i miłośnicy FPSów mogą znowu w pełni cieszyć się grą przyszedł czas na oddanie w nasze ręce kolejnego dodatku. Final Stand zabierze nas w okolice koła podbiegunowego na zaśnieżonym terytorium Federacji Rosyjskiej. Brak jeszcze dokładniejszych szczegółów, ale wiadomo już że w dodatku będziecie mogli sprawdzić 4 nowe mapy: Operation Whiteout, Hammerhead, Hangar 21 i Giants of Karelia, które zdaniem DICE skupiać się mają na walkach piechoty.

Battlefield-4-Final-Stand-Hovertank-760x428

Co oprócz tego? Twórcy obiecują, że chcą nam ''zaoferować uzbrojenie i pojazdy, które będą się zachowywać inaczej niż cokolwiek wcześniej widziane na polach bitew... Wliczając w to laserową broń, która wystrzeliwuje pojedynczy pocisk energii kinetycznej o ogromnej mocy, czy prototyp unoszącego się w powietrzu czołgu który używa 8 eksperymentalnych silników odrzutowych by sprawnie poruszać się po placu boju'' napisano na oficjalnym blogu gry.

Wygląda na to, że nie tylko  tegoroczny Call of Duty: Advanced Warfare celuje w niedaleką przyszłość jeśli idzie o uzbrojenie i wyposażenie żołnierzy. Jednak Final Stand na pewno nie przeniesie nas w przyszłość tak bardzo jak nowe dzieło Activison, choć kiedy dowiadują się o latających czołgach i kinetycznych działach to zaczynam mieć pewne wątpliwości.

Screen-Shot-2014-09-08-at-4.28.30-PM-lCi z Was, którzy stali się członkami programu Community Test Environment, w którym DICE ''zatrudnia'' graczy w celu wychwycenia potencjalnych błędów w grze, mogą od wczoraj wypróbować nowe mapy. Ale uwaga - z powodu ograniczonej liczby serwerów na jakich gra zostanie udostępniona nie wszyscy zapisani do CTE będą mieli możliwość odpalenia Final Stand.

''Ilość zwrotnych informacji jakie dostajemy dzięki CTE jest niesamowita. To ogromy atut dla naszej drużyny tutaj w DICE LA. Dlatego zdecydowaliśmy się włączyć naszą społeczność w proces jeszcze wcześniej kiedy my docieramy do mety z  Final Stand'' napisali Kristoffer Bergqvist i David Sirland z DICE.

Jeśli zastanawiasz się nad dołączeniem do CTE najpierw musisz sprawić sobie konto Premium. Czy warto? Nawet jeśli nie uda się dołączyć do grupy testerów to tak czy siak gracze premium dostaną dostęp do Final Stand 2 około 2 tygodni wcześniej niż pozostali.

Mroźna Rosja zacznie rozgrzewać Wasz komputery i konsole prawdopodobnie na początku listopada, jednak ani DICE ani EA nie podały dokładniej daty premiery dodatku na rynku.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze