Kici, Kici Overwatch!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 20 Styczeń 2017
  • Komentuj 1

Mei w zupełnie innym wydaniu

Mei w zupełnie innym wydaniu

Nowy event w Overwatch już za cztery dni, jednak skórki do Chińskiego Nowego Roku nie mogą równać się z kotami! Wczoraj zarówno na oficjalnym Tweeterze Overwatcha jak i na kanale Youtube ''dillongoo'' pojawiły się ciekawostki z gry. I o ile Blizzardowy news dotyczy nowego eventu, to animacja Dillon Gu jest kocią fiksacją na temat bohaterów. Skupmy się jednak na chwilę na nadchodzącym evencie.

D.Va lubi pastelowe kolory, ale to już chyba przesada

D.Va lubi pastelowe kolory, ale to już chyba przesada

Pokazano dwie nowe skórki jakie będą dostępne w ramach obchodów Chińskiego Nowego Roku w grze od Blizzarda. Chinka Mei i koreanka D.Va z ludowymi ozdobami na mechu. To może, ale nie musi się podobać. Bardziej ciekawią mnie pozostałe skórki, których nie pokazano. Wiecie, tajemnice są bardziej atrakcyjne. Za to czasu na ich zdobycie będzie całkiem sporo. Event zacznie się 24 stycznia, a potrwa prawdopodobnie aż do 15 lutego. Szybko do gry i farmić skrzynki!
Jeśli natomiast nie chce Wam się zbierać kolejnych skórek, emotek, animacji zagrań i innych okazjonalnych bajerów, możecie zwrócić swe oczęta ku genialnej, kociej animacji Dillon Gu. Nie jestem w #teamkoty. Ba! Nawet ich nie lubię! Wiem za to, że sprzedają się w mediach świetnie i przerobienie postaci z Overwatch na ich kocie odpowiedniki na pewno zostanie dobrze odebrane. Pharah jako Furrah strzelająca kulkami wełny jest moją osobistą faworytką.
Filmik jest początkiem serii KatsuWatch, która jak można się domyślić będzie zakręcona wokół gry. Animacja zrobiona jest w 3D Blender i przedstawia zagrania różnych bohaterów. [Źródła: pcgamer.com, overwatch.pl, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze