Scenariusz Spider-Mana: Uniwersum dostępny online

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 30 Grudzień 2018
  • Komentuj 5

Chociaż u nas nowy film o Spider-Manie i jego młodszym wcieleniu Milesie Moralesie dopiero co wszedł do kin (25 grudnia), to na zachodzie już mocno namieszał. Również tutaj zbiera w większości pozytywne opinie i nie trudno dojść do wniosku, że warto wybrać się do kina w taką brzydką, szarą niedzielę, jak ta dzisiejsza. 

Zobacz skrypt do Spider-Man: Uniwersum

Jeżeli nie jesteście do końca przekonani, to Sony Pictures udostępniło publicznie scenariusz do animacji w języku angielskim. Scenariusz dostępny jest online za darmo, a informacje potwierdził na swoim Twitterze reżyser filmu, Rodney Rothman.

Skrypt liczy sobie 132 strony i stanowi całkiem ciekawą i szybką lekturę. Jeżeli jesteście zainteresowani Spider-Manem: Uniwersum, to warto po lub przed seansem przeczytać sobie scenariusz. Okazja nie zdarza się codziennie! 

[Źródło:twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze