Salon VR w Katowicach

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Sierpień 2018
  • Komentuj 2

Po raz kolejny dostaliśmy zaproszenie do Imersji w Katowicach, by zasmakować wirtualnego świata. Niestety, Katowice daleko, ale może Wam będzie bliżej? 

Szkoda by było nie odwiedzić lokalu, w którym do waszej dyspozycji oddane są 4 stanowiska do VR, w tym jedno ze specjalną bieżnią Virtuix Omni, która pozwala poruszać się w wielu kierunkach oddając ruchy w grze.

Kocham VR, chciałabym to przetestować!

Zdjęcia niczym kadry z filmu Ready Player One, a to nie jest wcale odległa przyszłość, tylko salon VR w stolicy polskiego e-sportu. Idealne miejsce na wypad w czasie IEMu, by kontynuować masę emocji po imprezie. Podejrzewam, że terminy trzeba rezerwować z wyprzedzeniem do kilku tygodni wtedy, ale chyba warto. Za to mieszkańcy mają znacznie lepiej, urządzić urodziny czy wieczór kawalerski w takim miejscu też musi być bardzo fajnie. Lokal przyjmuje nawet 20 osobowe grupy.

Sprawdźcie stronę Imersja.pl...

Jeśli sami nie chcemy iść, a znamy kogoś, kogo VR intryguje, to można zawsze wcisnąć mu w prezencie karnet i niech się bawi sam. Fajny prezent dla grającej drugiej połówki! A wirtualne zaręczyny niejedną Larę Croft doprowadzą do łez! Tyle genialnych opcji...:D

Mają kilka różnych gatunków gier, dla dużych i małych, a możliwość grania na multi ze znajomymi na 4 stanowiskach brzmi jak genialna zabawa. Bardzo lubię takie miejsca, i chociaż od otwarcia nie miałam okazji odwiedzić Imersji, to może kiedyś mi się uda? Świetna sprawa, zazdroszczę Wam Katowice!

... oraz ich Facebooka!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze