Ruszają castingi do Wiedźmina

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Czerwiec 2018
  • Komentuj 2

Lauren Hissrich od wielu miesięcy jest w stałym kontakcie z fanami Wiedźmina. Informuje nas poprzez swoje profile społecznościowe o postępach prac i szukaniu inspiracji, o ekipie scenarzystów oraz odległej niestety premierze serialu. Jednym słowem jest naszą wtyką w świat Netflixowego Wieśka. 

Zaledwie wczoraj na Twitterze wstawiła wiele obiecujący post, w którym pokazała pierwsze strony specjalnych scen, które posłużą przy wyborze aktorów. Tak właśnie, castingi ruszają! Podobno ekipa jest międzynarodowa, a grono wybranych aktorów dosyć wąskie, jednak Lauren nie może jeszcze zdradzać szczegółów. 

Podaje za to ważne informacje odnośnie scen widocznych na scenariuszach scen. To nie są urywki z gotowego scenariusza. Te trzy dla Jaska, Yen i Geralta zostały napisane tak, aby uwydatnić wszystkie cechy charakterystyczne postaci i ocenić, kto poradzi sobie z nimi najlepiej. Nie trafią one do samego serialu, więc jeśli natraficie na nie w internecie nie bójcie się czytać, to nie będą spojlery. 

To jak? Kogo chcielibyście zobaczyć w roli Geralta i jego przyjaciół? Do samego serialu jeszcze daleko, ale nazwiska aktorów powinniśmy poznać już niedługo. Możemy spokojnie wrócić do obstawiania naszych ulubieńców. Dajcie znać w komentarzu, kogo chcielibyście widzieć w głównych rolach! #AnsonMountasWitcher

[Źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze