Ronaldo współpracuje z Facebookiem

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Lipiec 2018
  • Komentuj 1

Cristiano Ronaldo, chyba nie ma człowieka, który nie kojarzył by tego nazwiska z piłką nożną. A ile z tych osób wie, że wraz z Paulem Lee rozkręca studio 'wiip'? 

Studio będzie odpowiedzialne chwilowo za dwie produkcje, obie powstaną we współpracy z Facebookiem. Jedną z nich będzie zamówiony w maju przez Facebook Watch serial o żeńskiej drużynie piłkarskiej, drugą Reality Show, oparte o format Tom vs. Time.

Facebook sfinansował w ostatnich latach sporo autorskich produkcji, ale najmocniejszym punktem ma się okazać własnie współpraca z Ronaldo, który dostał na to 10 milionów dolarów. 

Do załogi odpowiedzialnej za program wiip dołączyli również: Liz Garcia i Josh Harto, doświadczone aktorsko-reżyserskie małżeństwo. 

Obchodzi Was życie piłkarza? Czekacie na jego wersję Tom vs. Time?

[Źródlo: variety.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze