JaRockowy Powiadamiacz

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 18 Sierpień 2017
  • Komentuj 5

Czy wiecie, że ruszyła JaRockowa wtyczka powiadamiająca do przeglądarki Chrome? Pewnie część z Was pomyśli, że to kolejny spam-addon, który będzie powiadamiał o odpalanych przez streamerów live'ach... Nie! Bazowo wszystkie powiadomienia są wyłączone, a to, których streamerów lub twórców na YouTube chcecie obserwować zależy tylko od Was. Dodatkowo, nie jest to zwykły powiadamiacz - macie opcję obserwacji kanału YouTube, Facebooka oraz innych portali społecznościowych w formie wtyczki.

Tradycyjne powiadomienia poprzez mail o odpaleniu LIVE przez twórcę, którego lubicie nie zawsze dochodzą. YouTube lubi "obcinać" informacje o nowych materiałach na kanale, zaś przeglądając Facebooka nie zawsze chcemy mieć ulubionych twórców zawsze na początku tablicy. Dzięki wtyczce JaRockowej otrzymujecie krótkie powiadomienie w przeglądarce o aktywności wybranych przez siebie twóców. Podstawowo powiadomienia pokazują jedynie rozpoczęcia nowych livestreamów, jednak klikając widoczny obok nazwy streamera guziczek można przypiąć sobie wybrany livestream na górę listy, włączyć powiadomienia o nowości na kanale YouTube lub nowej aktywności na portalach społecznościowych. Spokojnie! Sugestia, by ten przycisk był bardziej widoczny już jest w "maszynie biurokratycznej" ;-)

JaRockowo klimatyczna wtyczka z całą masą fukcjonalności!

We wtyczce jest też opcja zmiany głośności powiadomienia, bazowo wtyczka informuje Was o rozpoczynających się live'ach, można to jednak zmienić lub rozwinąć - niewielka ikonka obok nazwy kanału otworzy menu z opcjami. Jeżeli obserwujecie jednego z JaRockowych twórców, możecie aktywować powiadomienia o nowych filmach na YouTube lub nagraniach VOD dostępnych na Twitchu. Jednym kliknięciem możecie sprawdzić, kto streamuje, zobaczyć ostatnie materiały z YouTube i przejść do najnowszych postów na Facebooku.

Dodatkowe opcje dla każdego streamera pozwolą Wam ustawić rodzaje powiadomień

Naszą wtyczkę powiadamiającą znajdziecie w Chrome Webstore, tradycyjnie jeżeli macie jakieś sugestie, komentarze, pomysły na poprawki lub usprawnienia - walcie w komentarzach. Mamy nadzieję, że wtyczka przypadnie Wam do gustu i pomoże w prostszy sposób otrzymywać informacje o aktywności streamerów i youtuberów, których lubicie oglądać - niewielkie powiadomienia o rozpoczynających się transmisjach oraz nowych postaci na mediach społecznościowych na wyciągnięcie ręki :-)

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze