Rok Psa w Overwatch

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Styczeń 2018
  • Komentuj 4

Jeff powraca by podsumować miniony rok i przygotować nas na nadchodzące w tym roku nowości. 

W ubiegłym roku powitaliśmy z otwartymi ramionami Orisę, Moirę i Doomfista. W styczniu dodano mape Oaza, a tym razem na styczeń przypadnie nam długo wyczekiwany, i niestety opóźniony, Blizzard World. 

Rok 2017 Blizzard może odznaczyć jako udany. fani zadowoleni z nowych bohaterów i trybów, eventy udane jak zawsze a animacje, jak choćby ta z Mei, po prostu świetne. Co mają w planach, aby ten rok był równie udany?

Kaplan wymienia skórki Overwatch League, Blizz Worlda, którą uważą za ich najlepszą mapę (ja też nie mogę się doczekać muszę przyznać),oraz nowych bohaterów, w tym 27-go, którego właśnie dopracowują.

Z filmu dowiadujemy się, że twórcy Overwatcha słuchają graczy (o tak, ile to razy już słyszeliśmy takie zapewnienia?) i zastanawiają się nad ostatecznym kształtem rywalizacji. Padają też wątki fabularne, o ''Reaktywacji'' i reakcjach postaci na ten motyw. Z pewnością możemy więc oczekiwać nowych filmów, komiksów i powiązań między bohaterami.

W kwietniu wprowadzili do Overwatcha Uprising, które to wydarzenie bardzo szybko okazało się świetnym fabularnym zabiegiem. Dla graczy, którzy ominęli Insurekcje planują przywrócić to wydarzenie, jednak w rozszerzonej wersji, bo ci co grali nie moga się przecież nudzić.

Generalnie zapowiedziano masę zmian i raczej możemy być pewni, że zostaną one wprowadzone w Roku Psa. 

[Źródła: pcgamer.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze