Dziś rusza Diablo III Challenge

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Lipiec 2017
  • Komentuj 0

Między 20, a 22 lipca rozegrany zostanie specjalny, poświęcony Diablo III: Rise of the Necromancer challange z udziałem Rocka, Rivida, Flamy'ego i Mkrra.

Wszystko ma związek z rozpoczęciem się 11 sezonu w Diablo, w którym po raz pierwszy będzie można spróbować swoich sił jako nekromanata. Oprócz tego do gry trafią jeszcze nowe elementy ozdobne czy nowy zwierzak. Wszystkie najważniejsze informacje o nadchodzącym sezonie Diablo III znajdziecie tutaj

Do zmagań dołączą Rock, Rivid, Flamy i Mkrr3, którzy wezmą udział w serii specjalnie przygotowanych dla nich wyzwań. Challange rozpocznie się w czwartek o godzinie 17 (choć możliwe jest kilkuminutowe opóźnienie ze względów technicznych). Z czym zmierzą się JaRockowcy?

W sobotę 22 lipca, na kiedy planujemy zakończy zmagania, gry mogą potrwać nawet do późna w nocy - wszystko zależy od tego jak chłopakom pójdzie wykonywanie przez nich zdań. 

W czasie trwania challange także Wy możecie liczyć na nagrody, bo 21 lipca na facebookach wszystkich biorących udział w zawodach streamerów będą czekały na Was konkursy - do wykonania będzie jedno zadanie, ale jakie to dowiecie się już w najbliższy piątek. 

Wszystkie rozgrywki zobaczycie oczywiście na JaRock.pl - przypominam, że ruszamy już w najbliższy czwartek o godzinie 17:00 na kanale JaRock! Do zobaczenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze