Robo Wars na Switch już zaraz!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Kwiecień 2022
  • Komentuj 0

Już 15 kwietnia br. na Nintendo Switch zadebiutuje Robo Wars, platformowa gra walki, która koncentruje się na starciach robotów. Jak wskazują twórcy, tytuł wyróżnia się szybką, pełną strzelania i eksplozji rozgrywką dla 1 lub 2 graczy przy jednej konsoli. Robo Wars nawiązuje do gier w stylu Brawlhalla, Super Smash Bros czy TowerFall.

Robo Wars na Switch już zaraz!

Robo Wars to gra stworzona przez niezależne polskie studio Simplicity Games. Wydawcą tytułu na Nintendo Switch jest MobilWay S.A. Głównym elementem rozgrywki w Robo Wars są dynamiczne – pełne strzelania i eksplozji – pojedynki robotów. Zabawę urozmaicają m.in. szerokie możliwości ulepszania mechów oraz broni. Wraz z postępami gracz uzyskuje też dostęp do nowych aren walk.

Gracze dostają do swojej dyspozycji łącznie 13 zróżnicowanych mechów i 10 typów broni. W praktyce można także ulepszać postacie według różnych parametrów. Same starcia odbywają się na 8 różnych arenach, z których każda ma swój własny styl i unikalne elementy.

Datę premiery Robo Wars w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) zaplanowano na 15 kwietnia 2022 r.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze