Rise of the Angry Earth debiutuje na Steam

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Październik 2023
  • Komentuj 0

Amazon Games udostępniło pierwsze płatne rozszerzenie do New World zatytułowane Rise of the Angry Earth. Zbiegając się z drugą rocznicą gry, New World: Rise of the Angry Earth wprowadza wierzchowce, nowy system progresji oraz zwiększony limit poziomu do 65, nowe poziomy rzadkości wyposażenia, nową broń, przekształconą strefę, nową ekspedycję, nową Runę Serca, i więcej.

Rise of the Angry Earth debiutuje na Steam

W Rise of the Angry Earth południowo-wschodni kraniec Aeternum, dawniej znany jako Brzask, upadł. Niegdyś przyjazne miejsce dla nowo przybyłych do Aeternum, teraz spustoszone przez furię Artemidy i Wściekłej Ziemi. Nikt nie jest pewien, co stało się z ludźmi i wioskami, które niegdyś zaludniały ten obszar, zaś śmiercionośna bariera powstrzymuje wszystkich, z wyjątkiem tych najbardziej nieustraszonych, przed próbą dowiedzenia się tego co dokładnie się wydarzyło.

Ta obfitość ziemskich mocy obudziła potężnych Władców Bestii - potencjalnie nowego przeciwnika stojącego przed ludem Aeternum. Wraz z nimi pojawia się także dobrodziejstwo - sekret oswajania i ujeżdżania zwierząt.

Nowa zawartość i funkcje New World: Rise of the Angry Earth obejmuje:

  • Wierzchowce – gracze dostają możliwość przyzwania i zapanowania nad końmi, wilkami czy lwami, by szybciej przemierzać świat Aeternum.

  • Przekształcona Strefa – Niebiańska Dzicz – tajemniczy, magiczny teren przekształcony przez Artemis i Wściekłą Ziemię. Zmierz się z gorylami, mamutami i innymi niebezpiecznymi bestiami.

  • Nowa broń – Kiścień – jest wszechstronną, jednoręczną bronią. Skuteczny w duecie z tarczą, a także solo. Dzięki połączeniu walki bezpośredniej, tajemnej magii oraz silnej defensywie, posiadacz tej broni może wzmocnić swoją grupę nie tracąc na ofensywie.

  • Nowy system progresji – gracze mogą awansować postać do 65 poziomu, zaś wyposażenie, dzięki nowym atrybutom wspomagającym build-y, aż do wartości 700 punktów. Dodatkowo Profesje od teraz można awansować do 250 poziomu, z nowymi przedmiotami do zebrania, ulepszenia i wytworzenia.

  • Nowa ekspedycja – Dziki Przełom – dostępna dla graczy od 60 poziomu. Poszukiwacze próbują wyśledzić pierwotnych Władców Bestii w poszukiwaniu nowych wyskopoziomowych nagród.

  • Nowa Runa Serca – Pierwotna Furia – gracze mogą wypuścić swoją wewnętrzną bestię, zadając przeciwnikom lekkie i cięzkie obrażenia bez broni.

Gracze posiadający New World mogą odkryć nowy rozdział Aeternum za 29,99$. Nowi gracze mogą zaopatrzyć się w podstawową wersję gry oraz rozszerzenie za 69,99$ w ramach zestawu New World: Elysian Edition.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze