The Lord of the Rings MMO od Amazon

Amazon Games i Embracer Group, za pośrednictwem swojej spółki zależnej Middle-earth Enterprises, będącej częścią grupy operacyjnej Freemode, ogłaszają, że osiągnęły porozumienie, na mocy którego Amazon Games opracuje i opublikuje nową grę MMO, opartą na Władcy Pierścieni J.R.R. Tolkiena.

The Lord of the Rings MMO od Amazon

Nadchodzący tytuła będzie przygodą MMO z osadzonym w Śródziemiu otwartym światem i będzie zawierał uwielbiane historie z literackiej trylogii Władca Pierścieni i Hobbit. The Lord of the Rings i The Hobbit. Gra znajduje się we wczesnej fazie produkcji, a pracom nad tytułem przewodzi Amazon Games Orange County - twórcy popularnej gry MMO New World. Amazon Games wyda grę globalnie na PC i konsole. Dodatkowe informacje, w tym data premiery, zostaną podane w późniejszym terminie.

Amazon Studios produkuje również serial The Lord of the Rings: Pierścienie władzy dla Prime Video, który rozgrywa się w czasie Drugiej Ery Śródziemia Tolkiena i nie jest związany z nadchodzącą grą MMO opracowywaną przez Amazon Games. Warto tutaj dodać, że studio tworzyło już jedno MMO w tym uniwersum, ale projekt został anulowany. Ciekawe czy ten ujrzy światło dzienne oraz czy będzie lepszy od New World.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze