Riot w końcu zrobi nową grę?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Październik 2017
  • Komentuj 1

Nazwa Riot Games nie do końca odpowiada stanowi rzeczywistemu. Riot jest póki co autorem tylko jednej gry: przesławnego League of Legends. Szefostwo firmy mówi, że najwyższy czas dopasować się do nazwy. Rzeczywiście będzie nowa gra?

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy plotkujemy o nowej produkcji Riot

Plotki o nowej grze od Riot pojawiają się co jakiś czas: a to, że Riot szykuje karciankę, a to projekt mający łączyć w sobie kilka gatunków gier na raz. Póki co żadna z tych informacji nie okazała się prawdą, ale może tym razem oświadczenie szefostwa rzeczywiście oznacza jakiś ruch w interesie? Jeśli wierzyć temu co napisali założyciele studia, to jest na to duża szansa. 

Plotka pochodzi z oficjalnej strony Riot Games gdzie współzałożyciele firmy Marc 'Tryndamere' Merrill oraz Brandon 'Ryze' Beck napisali, że czas najwyższy sprawić, że liczba mnoga w nazwie Riot Games będzie w końcu zgodna ze stanem faktycznym. Obaj panowie mówią, że kończą z kierowaniem firmą i wracają do tego, co było dla nich zawsze najważniejsze: tworzenie gier. 

Jesteśmy podekscytowani tym, że mamy taki świetny zespół liderów i nie możemy się doczekać kiedy zaczniemy z nimi pracować by w końcu postawić to ''s'' w Riot Games.

Dla tych nieco słabiej zaznajomionych z językiem angielskim: dodanie literki ''s'' w słowie ''Games'' oznacza liczbę mnogą, a jak wspomniałem na wstępie, póki co Riot jest autorem jedynie jednej gry, LoLa.

Strasznie się cieszymy, że możemy rozpocząć nowy rozdział i nie możemy się doczekać kiedy podzielimy się z Wami tym co po drodze wymyślimy.

Jak widzicie, panowie Merrill i Beck zamierzają osobiście wrócić do tworzenia gier. Oczywiście na efekty ich pracy będzie pewnie trzeba trochę poczekać, ale kolejna gra od Riot Games niedługo może stać się faktem. Tylko czym może ona być?

Nowy tytuł na horyzoncie?

[źródło: riotgames.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze