Redakcja JaRock atakuje!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Luty 2017
  • Komentuj 7
Bycie redaktorem to praca 24 godziny na dobę. Mimo to zdarza się, że i tak brakuje nam czasu, aby opowiedzieć Wam o wszystkich nowinkach zanim się zestarzeją. Dlatego wychodzimy do Was z nowymi pomysłami, dzięki którym chcemy ułatwić Wam dostęp do informacji i zapewnić rozrywkę na środowe wieczory. Ekipa redakcyjna założyła jakiś czas temu własny kanał, gdzie 2 razy w tygodniu (środy i czwartki o 21) prezentujemy Wam tematyczne streamy, na których bardzo aktywnie dyskutujemy ze społecznością JaRock. Tematy zazwyczaj ogłaszamy wcześniej, żeby dać Wam szansę przygotowania się do rozmowy. Do tej pory poruszaliśmy między innymi tematy: muzyki w grach, technologii przyszłości i ekranizacjach gier, ale to tylko ułamek tego, co się u nas dzieje!

Nasze JaRaczki juz przydzieliły nam role na streamie. :)

Nasze JaRaczki już przydzieliły nam role na streamie. :)

Oprócz zwykłych streamów, postanowiliśmy wyjść do Was ze streamem informacyjnym. Co 2-3 tygodnie będziemy zbierać najciekawsze trailery i zapowiedzi oraz zaskakujące zdarzenia, i wspólnie z Wami je oglądać i rozmawiać na ich temat. Dzięki temu będziemy mogli poznać Wasze preferencje co do tematyki naszych artykułów, co mamy nadzieję, zaplusuje u obu stron. Dodatkowo planujemy umieścić na stronie działy poświęcone na przykład recenzjom gier, filmów itp. Jeśli oczywiście dacie nam znać w komentarzach lub bezpośrednio na streamie, że chcielibyście takie artykuły czytać.

Kromek płakał jak nauczał :D

Kromek płakał jak nauczał :D

Zdarza nam się zaprosić wyjątkowych gości. A to pojawił się Kromka, który z wielkim bólem uczył nas podstaw Rainbow Six Siege, a to odwiedzili nas developerzy polskiego RPG Gloria Victis. Takich akcji będziemy robić więcej! Mamy zamiar zapraszać ciekawe osoby, które opowiedzą nam o branży trochę więcej. Jeżeli chcecie być z nami na bieżąco, to zapraszamy Was serdecznie na naszą redakcyjną grupę JaRaczki na Facebooku. Tam dajemy zawsze informacje o tym co wydarzy się na kolejnym streamie. TUTAJ znajdziecie odnośnik do strony. :) Planujemy rozwijać redakcję dalej. Możecie być pewni, że nie są to jedyne pomysły jakie chodzą nam po głowie. Jeśli i Wy jakieś macie, nie zawahajcie się wspomnieć nam o nich przy najbliższej okazji! I tak dla przypomnienia dodam tylko, że piszą i streamują dla Was: Adam Berdzik – Nasz wyrozumiały, aczkolwiek wymagający naczelny.

Adam zawsze czujny!

Adam zawsze czujny!

Joanna Pamięta–Borkowska – Kobieta, której konto Steam pęka już od ilości gier.

Prawdziwa skarbnica wiedzy tajemnej!

Prawdziwa skarbnica wiedzy tajemnej!

Kamila Zielińska – Psychofanka RPGów i BioWare, która zrozumiała, że konsole to jednak coś wspaniałego.

Osoba na którą zawsze spadają kontrowersyjne tematy

Osoba, na którą zawsze spadają kontrowersyjne tematy.

Oraz gościnnie nasz specjalista od poradników do Gwinta czy Heartstona, Mateusz Łysoń.

Ten, który nawet kompletnego laika zmieni w wyjadacza karcianek!

Ten, który nawet kompletnego laika zmieni w wyjadacza karcianek!

Zapraszamy na grupę JaRaczków i najbliższego środowego streama newsowego o godzinie 21! P.S Kochamy Was nie tylko w Walentynki. Dużo miłości JaRaczki! :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze