Red Dead Redemption 2 PC - spekulacji ciąg dalszy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 13 Maj 2019
  • Komentuj 0

Oj ileż to przecieków na temat PC-towej wersji Red Dead Redemtpion już widzieliśmy. Ile razy dalismy się nabrać, że może to już oficjalnie właśnie nadchodzi dziki zachód na PC. Ostatecznie nic z tego nie wychodzi, ale może dzisiejszy przeciek okaże się mieć w sobie ziarnko prawdy?

Rockstar wcale nie kwapi się do wypuszczania RDR2 na komputery osobiste. Nigdy też nie mieli takiego parcia, a na GTA V czekaliśmy z grubsza 2 lata, aż wszystko zostanie dopracowane i wypolerowane. Pierwsza część westernowego hitu do tej pory nie ukazała się na komputerach i raczej nie zanosi się też, by sytuacja miała ulec zmianie. Skąd więc kolejna pogłoska o Red Dead Redemption 2 na PC? Tym razem z całkiem wiarygodnego źródła - Linkedin.

Red Dead Redemption 2 na PC - pogloski z reddit i linkedin

Jak to zwykle bywa z przeciekami, bystroocy użytkownicy Reddita znaleźli byłego programistę Rockstara, który według swojego przebiegu kariery pracował nie tylko nad GTA, ale również RDR2, i tu właśnie wkrada się przeciek, bo zarówno na wersję konsolowe jak i PC.

Oczywiście Red Dead Redemption 2 zniknęło z kariery dewelopera, ale w internecie nic nie ginie. Redditowiec o nicku bongos_mongos udokumentował to screenami.

Drugi taki przeciek z Linkedin pochodzi z profilu programisty Rockstar Leeds, gdzie również pojawiła się wzmianka o RDR2 na PC

Na ile te źródła są wiarygodne? Linkedin jest raczej zaufanym źródłem, natomiast nigdzie nie jest powiedziane, że panowie nie postanowili jedynie ubarwić swojego CV. Może być również tak, że prace faktycznie trwały, ale zostały porzucone? Nie jest to absolutnie pewny przeciek, chociaż na pewno dający nadzieję.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze