''Wkrótce'' coś od Rockstar

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 06 Sierpień 2016
  • Komentuj 1

GTA jak zwykle nie rozczarowało

GTA jak zwykle nie rozczarowało

Wszyscy chwalą się teraz swoimi wynikami finansowymi, chwali się też Take-Two. Od jego szefa dowiadujemy się, że Rockstar ''ciężko pracuje nad nowymi projektami'', które mamy zobaczyć ''wkrótce''. Strauss Zelnick, szef Take-Two, chwali się wynikami jakie osiągnęły gry wydawnictwa w pierwszym kwartale 2016 roku. Firma co prawda zarobiła więcej niż w tym samym okresie rok temu, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. Największym rozczarowaniem dla Take-Two jest to jak na rynku poradził sobie Battleborn. ''Kiedy gra trafiła do graczy to zebrała solidne recenzje, ale jej wyniki sprzedażowe są poniżej naszych oczekiwań'' mówi Zlenick.

Hej Strauss! Może jakiś konkret w końcu?!

Hej Strauss! Może w końcu jakiś konkret?!

Kilka miesięcy temu ten sam facet zapowiadał, że choć rok 2015 nie należał do najbardziej udanych w historii Take-Two, to w 2016 projekty studia wprawią nas w zachwyt. Mowa była nawet o czymś ''wielkim'' podczas E3, ale nic takiego specjalnego nie pokazano. A jak w Take-Two trwoga to do... Rockstar. ''GTA V i GTA Online kolejny raz poradziły sobie trochę lepiej niż przewidywaliśmy i kontynuują generować niesamowite rezultaty tak jak to robią każdego kwartału odkąd zostały wydane'' cieszy się Zelnick. Deweloper, o którym głośno z powodu mnóstwa plotek mówiących o drugiej części Red Dead Redemption oraz tajemniczych screenów, w których widzimy lokacje z GTA IV przeniesione do GTA V, ma ''ciężko pracować nad nowymi ekscytującymi projektami'', które mamy otrzymać ''wkrótce''. Wiemy też, że studio zarezerwowało znak towarowy ''Judas'', ale wiele ponad to niestety nie powiedziano. Największym problem do graczy jest oczywiście zdefiniowanie jak długą jednostką czasową owo ''wkrótce'' jest i jaka gra kryje się pod ''ekscytującymi projektami''. W obliczu świetnych wyników sprzedażowych na GTA VI nie mamy na razie raczej co liczyć.

Stawiam, że Rockstar ''ciężko pracuje'' i ''wkrótce'' pokaże RDR 2

Stawiam, że Rockstar ''ciężko pracuje'' i ''wkrótce'' pokaże RDR 2

Może się powtórzę, ale ciągle wierzę, że Rockstar naprawdę pracuje nad Red Dead Redemption 2. Widzieliśmy już domniemaną mapę gry, a chodzą plotki, że studio planowało pokazać RDR 2 na E3, ale musieli zdjąć trailer ze swojego pokazu z powodu strzelaniny do jakiej doszło w klubie w Orlando. Podobno trailer zawierał scenę, w której główna postać wchodzi do baru i strzela do znajdujących się tam ludzi, co w takich okolicznościach nie mogło trafić do prezentacji. [źródło: seekingalpha.comvideogamer.comgamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze