Razer z motywem D.Vy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Listopad 2017
  • Komentuj 6

Każdy chce mieć niepowtarzalnie wyglądające stanowisko komputerowe. Niektórzy cenią sobie prostotę Logitecha, inni szaleństwo kolorystyczne świecidełek z Razera, a inni subtelność SteelSeries. Rynek jest pełen dobroci i każdy znajdzie coś dla siebie, ale motywy z gier to zawsze hit.

Razer słynie z interesującego designu. Niedawno pojawiły się modele w białej kolorystyce, teraz czas na róż. I to nie byle jaki, bo specjalnie zaprojektowana kolekcja nawiązuje do bohaterki Overwatcha D.Vy.

W skład zestawu wchodzi podkładka Goliathus, mysz Abyssus Elite oraz słuchawki Meka. Trzeba przyznać, że dla fanów Overwatcha to całkiem fajna alternatywa dla tradycyjnych słuchawek.

[Źródło: razerzone.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze