Łaska z różową wstążką

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Maj 2018
  • Komentuj 6

Blizzard wystartował z nową akcją, tym razem charytatywną. Obiekt westchnien graczy Overwatch Angela "Mercy'' Ziegler dostała nową, limitowaną skórkę Goździk, nawiązującą do symbolu walki z rakiem piersi - Różowej Wstążki.

Logując się do gry do 21 maja zobaczycie, że gratisowo pojawi się u Was na koncie nowy portret. Oprócz tego pojawiła się również czasowo ograniczona, legendarna skórka dla Łaski. Goździk kosztuje 15 euro, a cały dochód z jej sprzedaży zostanie przeznaczony dla Fundacji Badań nad Rakiem Piersi. Jeżeli skin nie jest dla Was motywacją do uszczuplenia portfela, to Blizzard proponuje też koszulki z motywem Goździka. Różowe oczywiście. Nawet panowie muszą przyznać, że nowa skórka dr. Ziegler robi wrażenie i jest przeurocza. Mercy wygląda trochę jak starsza siostra D.Vy.

Kampanię wspiera całe grono streamerów Twitch, których oglądanie zaowocuje nowymi sprejami i ikonami. By zdobyć nagrody musicie przez określony czas oglądać transmisje charytatywne u poniższych streamerów:

Pamiętajcie, że kosmetyczne dodatki do gry uzyskacie tylko wtedy, jeśli wasze konto Twitch połączycie z kontem Blizzard. Nie bójcie się odrobiny różu panowie, męska to rzecz wspierać potrzebujących! 

Szykujcie różowe skrzydła i do boju!

[Źródło: playoverwatch.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze