Rainbow Six Siege działa charytatywnie!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Wrzesień 2021
  • Komentuj 0

Akcje charytatywne w grach to coś wspaniałego i uważam je za dobrą inicjatywę dla społeczności. Ubisoft informuje, że w roku 6 Sezonie 3 program Szósty Strażnik nieustannie będzie wspierał potrzebujących w Rainbow Six Siege! Celem programu jest wsparcie organizacji charytatywnej za pośrednictwem sprzedaży w grze pakietu, który dostępny będzie przez cały sezon. 100% przychodów netto (przy minimum 6 dol. za pakiet) zostanie przeznaczone na cel charytatywny. Wasze zakupy wesprą bezpośrednio organizację dobroczynną i szeroki wachlarz celów.

Program Szósty Strażnik już dostępny w Rainbow Six Siege

Od początku programu w zeszłym roku wspólnie ze społecznością, Ubisoft zebrał ponad 200 tys. dolarów na cele charytatywne. Firma jeszcze raz składamy gorące podziękowania naszym pierwszym dwóm partnerom Szóstego Strażnika: AbleGamers Charity i Stack Up.

W trakcie trwania Crystal Guard gracze będą mogli kupić pakiet Tunderbird SG, a wszystkie przychody z niego trafią do niesamowitej organizacji dobroczynnej o nazwie Indspire. Ich celem jest sprawić, by w ciągu jednego pokolenia każdy uczeń pochodzący z ludności autochtonicznej w Kanadzie ukończył szkołę. Indspire służy studentom z tzw. pierwszych ludów, Innuitów i metysów żyjącym w odosobnionych społecznościach, na obszarach wiejskich oraz w dużych miastach w Kanadzie.

Dzięki wsparciu partnerów finansowych organizacja wypłaca nagrody pieniężne, organizuje różne programy i udziela wsparcia w celu zwiększenia wskaźników ukończenia szkoły studentów wywodzących się z ludności autochtonicznej.

Paczka zawiera pełen zestaw dla Thunderbird w kolorystyce Indspire i z oznakowaniem Szóstego Strażnika. Na zestaw składają się:

  • strój "Szóstego Strażnika"
  • osprzęt głowy "Szóstego Strażnika"
  • malowanie broni "Szóstego Strażnika"
  • ozdoba "Strażnik - Thunderbird"

Pakiet będzie ograniczony czasowo i zdobyć go będzie można tylko w tym sezonie. Pamiętajcie, by to zrobić przed upływem Sezonu 3!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze