Pyrkon już w ten weekend!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Maj 2018
  • Komentuj 4

Pyrkon rusza już w ten piątek, co oznacza, że zostały nam raptem 3 dni na przygotowania. Specjalnie wydana aplikacja Pyrapka powinna pomóc nam zaplanować odpowiednio czas, ale również zorganizować swoją ekipę!

Pobierzcie PyrApkę na telefony, by mieć kontrolę nad swoim życiem w te trzy dni! :D

W tym roku pojawiło się w programie łącznie 927 różnych pozycji. Oczywiście nie da się zobaczyć wszystkiego, ale warto za wczasu przygotować rozsądny plan. Już teraz mogę Wam polecić spotkanie autorskie z Orsonem Scottem Cardem, twórcą Gry Endera, znanym również ze swoich stanowczych poglądów. Q&A poprowadzi nasza dawna redakcyjna koleżanka Joanna ''Ranafe''. Jeżeli tak jak ona jesteście fanami twórczości Carda, to zapraszam Was serdecznie w piątek o godzinie 15 do auli bloku literackiego.

Oprócz Orsona pojawi się standardowo cała armia pisarzy, z licznym przedstawicielstwem Fabryki Słów pod dowództwem Pierwszej Pary polskiego fantasy (Grzędowicz i Kossakowska) oraz Ojca serii Metro (Gołkowski). Z zagranicznych twórców pojawią się Graham Masterton, Patricia Briggs oraz Robin Hobb.

Jak zwykle na Pyrkonie musi pojawić się ogromna populacja fanów mang, anime i kultury wschodniej. Dla takich osób polecam prelekcję Łukasza ''Laela'' Wdowczyka, który wspólnie z ubraną w kocie uszy widownią zastanowi się nad estetyką Kawaii oraz sposobami jej przeniesienia do naszych europejskich standardów.

Pełny program Pyrkonu.

Absolutny must have programu. Maskarada! Uwzględnijcie ją w planach na sobotę o 15:30, bo bez tego nie ma Pyrkonu!

A co wieczorem? Może afterparty w Cybermachinie? Albo w Elizjum, lub Schronie? Cała masa lokali współpracuje z organizatorami Pyrkonu. Za okazanie przepustki na targi dostaniecie zniżki. Lista pubów dostępna TUTAJ.

My również pojawimy się na Pyrkonie, więc do zobaczenia na miejscu!

[Źródło: pyrkon.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze