Kratos na Pyrkon 2019!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 29 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Kolejna gwiazda związana z grami pojawi się na Pyrkonie, i kolejny raz będzie to ktoś, kto grał w produkcjach Blizzarda. Douglas Christopher Judge, aktor znany jako Teal'c z Gwiezdnych Wrót oraz Kratos z God of War, odwiedzi Polskę 26 kwietnia i przyjedzie do Poznania spotkać się z fanami.

Judge od początku marzył o zostaniu aktorem. Już jako młody chłopak postanowił, że będzie dawać innym taką radość, jaką jemu sprawiało oglądanie filmów i seriali. Co ciekawe, aby to osiągnąć, najpierw rozpoczął karierę sportową. Grał w futball amerykański i wielu wróżyło mu właśnie taką karierę. On jednak nie zapomniał o marzeniu z dzieciństwa i ostatecznie osiągnął sukces za sprawą Gwiezdnych Wrót.

My możemy lepiej go znać z roli Kratosa, ale podkładał głos również w World of Warcraft i StarCraft II. To jak? Jedziecie na Pyrkon usłyszeć Kratosa na żywo?

Pojawił się już PROGRAM NA PYRKON 2019, zobaczcie na co jeszcze warto się wybrać.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze