PS Plus na październik

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 28 Wrzesień 2017
  • Komentuj 0

Październik widać już na horyzoncie, więc Sony ujawnia co w przyszłym miesiącu znajdziemy w ofercie PS Plus. Nie zapominajcie, że do wtorku macie czas na zgarnięcie wrześniowych gierek!

Październik to kolejny udany miesiąc PS Plusa. Posiadacze PS4 będą szczególnie zadowoleni z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, czyli gry legendarnego Hideo Kojimy, byłego już pracownika Konami:

Obok MGSa na PS4 pojawi się jeszcze Amnesia: Collection, czyli edycja zawierająca Amnesia: The Dark Descent wraz z dodatkiem Justine i Amnesia: A Machine for Pigs. Jeśli są wśród Was fani survival horrorów to obok Amnesii nie powinniście przejść obojętnie:

A jeśli będziecie chcieli dać swoim nerwom chwilę odsapnąć to świetnie sprawdzi się To jesteś Ty!. Ekipa JaRocka miała okazję ograć grę w warszawskiej siedzibie Sony i wszyscy bawili się wybornie:

Ale to nie wszystko: platformowe Hue oraz shoot ‘em up Sky Force Anniversary obok PS4 dostępne będą także na PS Vita.


Jeśli PS Plusa macie na PlayStation 3 to Sony ma dla Was Monster Jam Battlegrounds od Team6 Game Studios. W grze czekać na Was będzie kilkadziesiąt najeżonych przeszkodami tras i 23 oficjalne pojazdy:

Obok wielkich monster trucków na PS3 czeka na Was jeszcze kilka partyjek w billarda za sprawą Hustle Kings.


Przypominam jeszcze tylko, że nadal macie czas na sięgnięcie po wrześniową ofertę PS Plus - gry czekają na Was do 3. października, a więc do najbliższego wtorku. Do zgarnięcia jest inFAMOUS: Second Son oraz Child of Light na PS4 oraz We Are Doomed i Hatoful Boyfriend dostępne także na PS Vita.

Na PS3 możecie jeszcze zgarnąć Truck Racer oraz symulator szczypiorniaka Handball 2016

[źródło: blog.eu.playstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze