Detroit gotowe!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Kwiecień 2018
  • Komentuj 1

Quantic Dream podzieliło się z nami radosnymi nowinami. Na oficjalnym blogu pojawił się wpis, z którego jasno wynika, że prace nad nadchodzącym Detroit: Become Human zostały zakończone!

Wszystko za sprawą złotej płyty, która oznacza zakończenie prac nad tytułem. Symboliczne pokrycie się złotem gry jest doskonałą okazją na promocję. Z tej okazji możecie pobrać już dzisiaj od rana wersję demo z misją ''Hostage''.

Część udostępnionej historii pozwoli nam wcielić się w Connora i poczuć pierwsze ciężary wielu trudnych moralnie decyzji. Sam zwiastun tego fragmentu pokazuje, że opcji jest ogrom, a każda z nich wiąże się z innymi konsekwencjami.

Twórcy szczęśliwi i dumni, znając dzieła Quantic Dream gracze też będą! Aż miło popatrzeć!

Wszyscy posiadacze PS4 szykujcie się, to będzie początek mocnej historii!

[Źródło: youtube.comblog.us.playstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze