Walczymy w PS Plus Trophy Challenge!

  • Autor: ja, rock
  • Opublikowano: 18 Marzec 2021
  • Komentuj 0

Ekipa Ja, Rock stara się aktywnie brać udział we wszelkich wydarzeniach czy wyzwaniach. Nic nam nie jest straszne, czy to strzelanie do obcych, rywalizacja w karcianych bitwach, czy strategiczne potyczki. Udzielamy się i pomagamy, bowiem wierzymy, że współzawodnictwo oraz dobra zabawa to domena graczy. Nie powinno Was zatem dziwić, że nasi gracze walczą również w PS Plus Trophy Challenge!

Grajcie w gry z PS Plus, zdobywajcie trofea i wygrywajcie nagrody!

Generalnie to zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w PlayStation Plus Trophy Challenge. Na osoby, które wezmą udział w wydarzeniu, czekają unikalne nagrody, a także szansa na wygranie konsoli PlayStation 5. Wyzwanie jest już dostępne i potrwa do 5 kwietnia 2021 roku.

Możemy Wam zdradzić, że w zabawie biorą udział również nasi zawodnicy. W ramach PS Plus Trophy Challenge reprezentuje nas Demonidias, Spiralus GTM, Nitek, Seto, Enno, Highstyled oraz Yuuhi.

Jak wziąć udział w zabawie? Wystarczy zdobyć co najmniej 15 trofeów w trzech grach z marcowej oferty PS Plus. Użytkownicy mogą wziąć udział w konkursie w dniach od 2 marca do 5 kwietnia 2021 roku. Nie trzeba się nigdzie rejestrować - po prostu zalogujcie się na swoje konto PlayStation Network, aby wziąć udział w wyzwaniu.

Gry, które będą się liczyć to:

  • Final Fantasy VII Remake
  • Remnant: From the Ashes
  • Farpoint VR

Każda osoba, która ukończy PS Plus Trophy Challenge, otrzyma ekskluzywną nagrodę dostępną wyłącznie w ramach konkursu. Zdobywając co najmniej 15 trofeów w wymienionych wyżej grach, uczestnik będzie mógł pobrać z PlayStation Store paczkę trzech galaktycznych awatarów.

Oprócz pakietu awatarów każdy, kto wziął udział w wyzwaniu, może wziąć udział w głównym konkursie. To wyjątkowa szansa na zdobycie konsoli najnowszej generacji PlayStation 5.

Mamy nadzieję, że nie trzeba Was bardziej zachęcać do wzięcia udziału w zabawie. Pamiętajcie jednak, że czasu nie zostało za wiele na zdobycie trofeów! Grajcie zatem i wygrywajcie – powodzenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze