PS Plus za grosze!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 24 Marzec 2017
  • Komentuj 3

Skorzystaj z promocji na PS Plus

_A Jeśli zastanawialiście się nad kupnem abonamentu do PS Plus to dawno lepszej okazji nie było - do końca marca za miesiąc grania zapłacicie jedynie 4,30 zł! Szkoda nie skorzystać! Dla wszystkich z Was, którzy nie mają aktywnej subskrypcji PS Plus Sony przygotowało specjalną promocję, dzięki której będziecie mogli cieszyć się graniem po sieci wydając niecałe 5 złotych. Musicie jednak pamiętać, że po upływie promocyjnego miesiąca abonament przedłuża się automatycznie i za kolejne tygodnie grania zapłacicie już standardowe 27 złotych. Istnieje oczywiście możliwość rezygnacji z subskrypcji w dowolnym momencie.
Promocja! Promocja od PlayStation Polska. Dla wszystkich, którzy nie posiadają aktywnej usługi, PS Plus kosztuje 4,30 zł... Opublikowany przez Rock Alone na 23 marca 2017

Oprócz opcji internetowych na nowych użytkowników czekało będzie jeszcze poniższa lista gier:

- Tearaway Unfolded (PS4) - Disc Jam (PS4) - Lumo (PS Vita, Cross Buy with PS4) - Under Night In-Birth Exe:Late (PS3) - Earth Defense Force 2025 (PS3) - Severed (PS Vita)

Promocja kończy się w przyszły piątek o godzinie 16:00 jest więc jeszcze trochę czasu by wykorzystać ofertę Sony! Miłego grania! post-ps_03-23a

Skorzystaj z promocji na PS Plus

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze