Przetasujesz Superhota

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Sierpień 2016
  • Komentuj 0

SUPER...CARDS...SUPER...CARDS...SUPER...CARDS

SUPER...CARDS...SUPER...CARDS...SUPER...CARDS

''Karty ruszają się tylko wtedy kiedy Ty się ruszasz'' brzmi slogan reklamowy karcianego Superhota, na którego crowdfundingowa zbiórka ma ruszyć jeszcze w tym roku.  Superhot jest doskonale znany nad Wisłą. Ten nietypowy shooter z charakterystyczną oprawą wizualną zbierał dobre recenzje nie tylko w Polsce, ale spodobał się także za granicą. Superhota swego czasu przeszedł Rock, jest więc okazja by nieco odświeżyć gierkę:
Superhota, oprócz ciekawej stylistyki, wyróżnia mechanika rozgrywki - tutaj czas rusza się tylko wtedy kiedy rusza się gracz. Manuel Correia (Forge of Empires, Agent Decker) będzie odpowiadał za opracowanie karcianki, która ma wiernie odwzorowywać swojego cyfrowego brata. Techniczną stroną zajmą się wrocławianie z firmy Board&Dice. Serwis Graczpospolita.pl dotarł do przedstawicieli Board&Dice i ustalił kilka faktów. Po pierwsze gra jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie rozwoju, a specjaliści tej firmy dopiero pracują nad przeniesieniem mechaniki z Superhota na talię kart. ''Gra praktycznie będzie się składała tylko z kart. Gracz będzie zagrywał karty jako akcje przez co będzie wchodził w interakcje z przeciwnikami oraz obiektami'' opisuje pokrótce mechanikę karcianki pracownik B&D. Wiemy na pewno, że w grze pojawi się opcja zarówna dla pojedynczego gracza jak i multiplayer dla dwóch graczy- o tym jednak na razie twórcy nie chcą mówić, twierdząc że ''przyjemności należy dozować stopniowo''. Więcej konkretów niestety nie ujawniono. Gracze muszą czekać, aż rozpocznie się kampania na Kickstarterze, a jej start zaplanowany jest dopiero na zimę. Jak Wy wyobrażacie sobie grę karcianą w świecie Supehota?

Jak twórcy karcianki zamierzają przenieść mechanikę Superhota?

Jak twórcy karcianki zamierzają przenieść mechanikę Superhota?

[źródło: gameinformer.comgraczpospolita.plsuperhotgame.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze