Promocyjny ban na forum

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Lipiec 2018
  • Komentuj 4

Trochę śmieszne, trochę smutne, jak określić fanów, którzy postanowili sami zachęcić do zbanowania połowy z nich? A tak właśnie postąpili użytkownicy jednej z grup na Redditcie, Thanos Did Nothing Wrong. Poprosili oni moderację o zbanowanie 50% losowo wybranych kont. Dlaczego?

Bo solidaryzują się z Thanosem, który w imię harmonii usunął sobie w filmie Avengers: Wojna Bez Granic połowę populacji wszechświata. Jednym pstryknięciem palca. Skoro duża część popiera jego zachowanie, to prędzej czy później musiało dojść do pomysłów typu ''poświęćmy się''. Na szczęście poprzestali na internecie, bo różne głupie pomysły już widzieliśmy w wykonaniu fanowskim, lepiej dać im się wyżyć tak, niż inaczej.

Chociaż nawet administracja Reddita nie jest przekonana do takiego pomysłu. Moderatorzy dopytują, czy aby na pewno to jest krok, którego oczekują od nich użytkownicy, The-Jedi-Apprentice uznał nawet, że nie są gotowi na taki precedens, który nie miał miejsca do tej pory w ich karierach. Zapewnia jednak, że administracja pracuje nad botem, który pomoże mu wykonać czystki sprawnie i szybko.

Tak więc 9 lipca moderzy grupy oficjalnie zbanują okoł 200 tysięcy użytkowników. Chociaż liczba ta może jeszcze ulec zmianie, bo przybywa nowych kont w niesamowitym tempie. 

Dostaniecie bana, i co potem? Ci użytkownicy na których spadnie karzące pstryknięcie Thanosa-bota zostaną zaproszeni do innych grup, Soul World lub The Soul Stone. Podobno to takie zaświaty dla wymazanych superbohaterów.

Podoba Wam się taka akcja? Jedno jest pewne, fani zrobili Avengersom darmową reklamę.

[Źródła: naekranie.plreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze