PlayStation 4 za oberwanie w głowę

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 30 Styczeń 2019
  • Komentuj 2

Koszmarny widok, co? Ale sprawca tego haniebnego występku postarał się zadośćuczynić pokrzywdzonej użytkowniczce reddita.

(NSFW) Please yell “FORE” BEFORE it hits somebody...... from r/golf

Pewna kobieta o nicku shakasandchakras pojawiła się w bardzo złym miejscu, w bardzo złym czasie. Dostać w głowę piłką golfową, na ogromnym polu, pośród starych wyjadaczy tego sportu. No, no, to już trzeba mieć niezłego pecha. 

Tak się składa, że golfowym snajperem okazał się pracownik Sony i to raczej wyższego szczebla, sądząc po prezencie przeprosinowym. Za napaść piłką i przykre, szpitalne doświadczenia sprezentował poszkodowanej zestaw PlayStation 4 z potężną porcją gadżetów i gier.

Oczywiście nie zabrakło również przeprosin, ale trzeba przyznać, że jedna blizna na czole w zamian za taki zestaw to dość niska cena, prawda? Sytuacja trafiła wczoraj na 9gaga, więc już zaczyna viralowo kręcić się po internecie. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak czekać na #golfchallenge,#PS4ProChallenge i ich głupie rezultaty. :)

[Źródła: reddit.com, 9gag.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze