Planszówka Horizon Zero Dawn

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Wrzesień 2018
  • Komentuj 3

Taktyczna gra oparta o uniwersum Horizon Zero Dawn, z pięknymi figurkami i różnorodnymi mechanikami? Nie można jej powiedzieć ''nie''! Szykuje się hit na spotkania z przyjaciółmi na miarę polskiego Stworze, sfinansowany zaledwie w dwie godziny!

Steamforged Games Ltd i Guerrilla trafili w gusta planszówkowiczów i fanów ekskluzywnych tytułów na PS4. Kickstarterowa kampania już teraz zebrała prawie 300% potrzebnej kwoty, a licznik wciąż jak szalony dodaje kolejne wpłaty. Do końca kampanii jeszcze 3 tygodnie, więc wynik 600 tysięcy funtów może ulec nawet podwojeniu. Co zaplanują po takiej udanej zbiórce? Aż ciężko wymyśleć coś nowego, bo to co w tej chwili prezentuje lista i tak robi piorunujące wrażenie.

Niesamowite jest to, że kampania w ciszy trwa już jakiś czas, a tylko w trakcie pisania poprzedniego akapitu wpłynęły na konto 2 tysiące dolarów. Jak na grę planszową jest to niebywały wynik.

Przejdźmy do rzeczy, co zawiera planszowa edycja Horizona? 

Robi wrażenie taki zestaw figurek do gry, prawda? Zwłaszcza dodatkowa zawartość dla kickstarterowiczów wprawia w zachwyt (no spójrzcie na te łuki!). Do tego unikatowy model Aloy, idealny do kolekcji figurek (jeśli ktoś taką posiada).

I wyobraźcie sobie, że są tacy smutni ludzie, którzy nie będą mogli nacieszyć się swoim egzemplarzem. Mieszkańcy Rosji, Ukrainy, Kazachstanu i Afganistanu z powodu problemów prawnych nie otrzymają wysyłki nagród.

Premiera gry szacowana jest na marzec 2020 roku, a minimalna wpłata zapewniająca otrzymanie gry to 122 dolary. Ktoś udzieli pożyczki? :)

Nie będę Was dłużej zatrzymywać, skoczcie zobaczyć sami kampanie Horizona na Kickstarterze!

[Źródła: kickstarter.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze