Marvel's Avengers bez, ale z Spider-Manem

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 07 Sierpień 2020
  • Komentuj 3

Marvel's Avengers to jedna, wielka niewiadoma. Tytuł ten budzi skrajne emocje i w zasadzie nie wiadomo, co z niego wyniknie. Pierwsze zapowiedzi nie napawały optymizmem, ale z czasem projekt zaczął prezentować się nawet okazale. Ostatecznie jednak trzeba czekać do premiery lub chociażby do testów, aby móc ocenić, co tam w superbohaterskim świecie gra. Lub nie gra. Jeśli jednak liczycie, że pogracie Człowiekiem Pająkiem, to srodze się zdziwicie. No chyba, że macie PlayStation 4.

Spider-Man ekskluzywnym DLC dla PlayStation 4

Marvel's Avengers jeszcze nie wyszło, a my już wiemy o pierwszym DLC, które trafi do gry. Zawierać będzie Spider-Mana, więc jedną z istotniejszych postaci dla uniwersum Marvela. Problem jednak w tym, że Sony zatrzyma sobie Człowieka Pająka, jako ekskluzywną zawartość na PlayStation. Spider-Man dołączy do Avengersów w przyszłym roku, ale jedynie na konsoli Sony.

Na ten moment nie wiadomo, czy będzie to jedynie czasowa ekskluzywna zawartość, czy ta z rodzaju permanentnych. Oba rodzaje już widzieliśmy i w zasadzie nikogo nie powinno dziwić, że niektóre elementy są dostępne na wyłączność PlayStation (moda ta jest z nami od kilku lat). Zwłaszcza, że licencję na Człowieka Pająka ma Sony, więc to po prostu żadne zaskoczenie. Nie wiadomo również, czy PC oraz Stadia otrzymają własnego bohatera, jako ekskluzywną zawartość.

Powiem Wam, że dziwi mnie to zagranie przy Marvel's Avengers. Tytuł ten budzi mieszane uczucia, a taka promocja z pewnością mu nie pomoże. Wątpię bowiem, aby gracze PlayStation 4 teraz rzucili się na grę tylko dlatego, że będzie ona miała Spider-Mana, a PC-towcy nie. Ogłoszenie ekskluzywnej zawartości na miesiąc przed premierą gry? Nieładnie, oj nieładnie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze