Premiera The Last of Us w październiku?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Premiera The Last of Us 2 to coś, na co czekamy od bardzo dawna. Wciąż w pamięci mam bardzo żywy obraz Ellie grającej na gitarze w trailerze-zapowiedzi z poprzedniego roku. Skąd jednak wziął się przeciek o październikowej premierze The Last of Us 2?

LAWGamers to peruwiański sklep internetowy i stacjonarny, i to własnie on udostępnił infografikę z datą premiery The Last of Us 2, czyli długo wyczekiwanego exclusive'a na PS4. Sklep podzielił się wiadomością na stronie, jednak w tej chwili nie ma na niej żadnych informacji. Jak jednak wiemy, w internecie nic nie ginie, a game_signal udostępnił infografikę na Twitterze.

 Czy faktycznie data premiery została oficjalnie przekazana do sklepów? Możliwe, że LAWGamers pospieszyło się z publikacją tej wiadomości, którą udostepniono dla nich wczesniej, aby przygotować sprzedaż i materiały promocyjne. Może się również okazać, że jest to jedynie fake news, który ma na celu zwiększenie ruchu na stronie sklepu. Nie wiadomo. Warto jednak spojrzeć na cenę gry, która po przeliczeniu na złotówki wyniesie według LAWGamers 275pln. Bardzo prawdopodobna cena jak na nową, długo wyczekiwaną produkcję Naughty Dog na PS4.

[Źródło: twitter]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze