Ogłoszą The Last of Us 2?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Listopad 2016
  • Komentuj 0

The Last of Us 2 pokażą za nieco ponad tydzień?

The Last of Us 2 pokażą za nieco ponad tydzień?

The Last of Us (TLoU) słusznie uznawana jest za jedną z najlepszych gier ostatnich lat. Jeśli czekacie na sequel to możliwe, że na jego zapowiedź nie będziecie musieli czekać aż do przyszłych wakacji. Plotka pochodzi od Shinobiego. Faceta, który udowodnił już, że ma naprawdę dobre dojścia wśród deweloperów gier. To on na długo zanim Activision pokazał Infinity Warfare. Powiedział, że gra będzie rozgrywała się w dalekiej przyszłości i będą w niej walki w kosmosie. Od niego pochodziła też plotka mówiąca, że na E3 2015 zobaczmy Fallouta 4. Obie okazały się prawdą.

Pokażą The Last of Us 2 już 3 grudnia?

Pokażą The Last of Us 2 już 3 grudnia?

Teraz ma dla nas kolejną elektryzującą informację - The Last of Us 2 zostanie pokazane światu znacznie szybciej niż dopiero w czerwcu przyszłego roku. O drugiej części Naughty Dog na razie nic więcej nie wiadomo, ale spekuluje się, że gracze muszą przygotować się na zupełnie nowych bohaterów i inne miejsce akcji. Przypomnę tylko, że pierwsze The Last of Us było grą, w którą zagrali jedynie posiadacze konsol spod znaku Sony, a przecież już trzeciego grudnia w południowej Kalifornii zaczyna się event PlayStationExperience. Gwiazdą pokazu miał być dodatek do Uncharted 4, ale jeśli  Naughty Dog zdecyduje się pokazać kontynuację TLoU, to chyba wiemy kto skradnie show.

Do tej pory Shinobi ściemy nie sprzedawał

Do tej pory Shinobi ściemy nie sprzedawał

[źródło: neogaf.com, blog.us.playstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze