Premiera Sunrise GP coraz bliżej

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 06 Lipiec 2022
  • Komentuj 0

Twórcy z Garage 5 wraz z wydawcą Gamedust prezentują najnowszy zwiastun wyścigowej gry – Sunrise GP. Tytuł zadebiutuje na Nintendo Switch jeszcze w tym roku, a dokładna data premiery zostanie ogłoszona już niedługo. Gra aż kipi arcadowym klimatem, pastelowymi barwami kojarzącymi się z latem i dobrą zabawą!

Premiera Sunrise GP coraz bliżej

W Sunrise GP uczestnicy wyścigów spotkają się na linii startu o wschodzie słońca. Zasiądą w pojazdach, które będą się od siebie różnić dynamiką oraz sposobem prowadzenia, a następnie wcisną gaz do dechy, by walczyć o zwycięstwo w Grand Prix. Maszyny pojawiające się w grze swoją stylistyką nawiązują do klasyków z terenów wschodniej Europy. Sunrise GP to wyścigowa rywalizacja na wielu zróżnicowanych torach. Kolejne wyścigi z cyklu przeniosą graczy w nowe zakątki świata, gdzie podejmować będą rozmaite wyzwania.

Rywalizacja nie ograniczy się jednak do trybu jednoosobowego. W Sunrise GP zagracie ze znajomymi na jednej kanapie, a to za sprawą trybu wieloosobowego z podzielonym ekranem, nawet dla czterech osób. Gracze dostaną także dostęp do trybu wyzwań, quick race oraz tryb fotograficzny, który pozwoli stworzyć wyjątkowe screenshoty.

Prace nad grą są na zaawansowanym etapie, a w najbliższych tygodniach twórcy ujawnią dokładną datę premiery gry na Nintendo Switch. Będzie ona miała miejsce jeszcze w tym roku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze