Gdyby 2016 był filmem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 31 Grudzień 2016
  • Komentuj 3

Za nami ciężki rok

Za nami ciężki rok

Rok 2016 nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Przyznacie, że ostatnie 365 dni obfitowało w wiele ważnych, często niespodziewanych, wydarzeń. Jak wyglądałby trailer filmu pod tytułem ''Rok 2016?''? Nad tym pytaniem pochyli się amerykańscy filmowcy z Friend Dog Studios, którzy postanowili przygotować profesjonalny trailer takiej produkcji. A przecież sporo się w tym roku działo: Brytole wyszli z Unii, Trump został prezydentem USA, a najwięksi producenci telefonów komórkowych wypuszczali na rynek wybuchające modele. Z drugiej strony udało nam się zorganizować Ja,Paczkę i podbić zeszłoroczny rekord zebranej sumy, więc aż tak źle nie było.
Ale! Bywały lepsze lata niż 2016, nawet w przypadku gier komputerowych. Przypomnę tylko wielkie nadzieje jakie wiązaliśmy z No Man's Sky, The Division czy Mafią 3, które ostatecznie naszych serc nie podbiły. Pod tym względem rok 2017 również obiecuje wiele - Nintendo Switch, Battlefront 2 czy Red Dead Redemption 2, to tylko niektóre z rzeczy, których na pewno trzeba wypatrywać w nadchodzącym roku. Wszystkim czytelnikom JaRock życzymy mocnych komputerów, setek klatek na sekundę, dopracowanych i tanich gier! Wszystkiego dobrego na 2017 rok! [źródło: businessinsider.com, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze