Poznajcie The Well...

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Październik 2017
  • Komentuj 2

Pamiętacie Evolve albo Left 4 Dead? Twórcy obu gier, studio Turtle Rock ogłosiło nowej, przeznaczonej na gogle VR od Samsunga, produkcji pod tytułem The Well. 

Styl gry wydaje się bardzo interesujący

Gra będzie RPGiem osadzonym w świecie fantasy, który będziemy obserwowali z punktu widzenia pierwszej osoby. Akcja gry rozgrywać się będzie wokół wioski Tholl, która padła ofiarą ataku obcych sił zwanych Teshami. W grze wcielimy się w jedną z czterech dostępnych w niej klas: łotrzyka, maga, wojownika lub druida.

Redaktor portalu Uploadvr.com miaj okazję spędzić przy grze trochę czasu i wydaje się zachwycony tym co zobaczył. Ujawnia on, że The Well w dużej mierze opiera się na słowie pisanym (będzie trochę czytania) i znajdziemy w niej dziewięć różnych środowisk do zobaczenia oraz usiana lochami i przeciwnikami sporych rozmiarów mapa.

Zobaczcie jak to wszystko wygląda na trailerze:

Steve Goldstein z Turtle Rock o The Well mówi tak:

Cieszymy się, że stworzyliśmy grę fantasy jakiej jeszcze nigdy nie widzieliście, a która została zrobiona specjalnie pod Gear VR (gogle Samsunga-przyp.red). To nie tylko gra, przy której można dobrze się bawić, ona jest piękna. Gear VR to medium umożliwiające nam rozszerzać tą kreatywną kopertę i dawać życie grom, które wydawały się niemożliwe do stworzenia.

Jak Wam się podoba taka nieco bajkowa stylistyka i koncept na grę? Aha, co ważne: premiera już za tydzień! Gra pojawi się na rynku 11 października w cenie około 10 dolarów.

[źródło:videogamer.comuploadvr.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze