Poznajcie Left Alive

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Wrzesień 2017
  • Komentuj 1

Podczas konferencji poprzedzającej Tokyo Game Show 2017 Square Enix pokazało grę Left Alive. Niestety, poza krótkim teaserem za dużo o niej nie powiedziano.

Wiemy za to, że przy Left Alive będzie pracowało sporo głośnych nazwisk. Mamy więc twórcę postaci dla serii Metal Gear Solid Yojiego Shinkawę, producenta Shinjiego Hashimotę odpowiedzialnego choćby za Final Fantasy XV czy reżysera gry Armored Core Toshifumiego Nabeshimę.

Czym Left Alive będzie? Teaser za dużo nie ujawnia, ale kilka wniosków można wysunąć, wśród których najważniejszym wydaje się ten, że w Left Alive zagramy jako pilot bojowego mecha. Na filmie widać jeszcze całkowicie zrujnowane miasto, może więc zahaczmy jeszcze o jakieś postapokaliptyczne klimaty?

Co jeszcze ujawniono? Gierka będzie należała do gatunku action shooterów, choć ma też zawierać elementy survivalu. Reszty musimy się domyślać z teasera i ujawnionej grafiki, która może sugerować kim będzie główny bohater. W rękach trzyma on broń wyglądającą na rosyjską kontrukcję , a jego towarzyszka wydaje się nosić furażerkę z czymś co przypomina symbole radzieckiej Rosji:

Wątek rosyjski?

Premiera  Left Alive zaplanowana jest na 2018 rok. Niewiadomym pozostaje czy mamy do czynienia z exclusivem na PS4 czy gra pokaże się także na innych platformach.

[źródło: XCageGameplaystationlifestyle.netpolygon.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze