Nowy trailer The Quiet Man

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 17 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Im więcej dowiaduje się o grze, tym bardziej mieszane uczucia wobec niej żywię. Ostatnio zaprezentowany przez Square Enix  materiał na streamie miał rozwiać wątpliwości, czym to dzieło właściwie jest. Grą? Filmem? Ich połączeniem? Póki co dalej nie wiadomo, a pytań jest coraz więcej.

Niedawno pisałam Wam o prawie 40-minutowym materiale, który możecie obejrzeć w poprzednim newsie. Widać na nim trochę combatu, trochę gry aktorskiej i poniekąd grafikę, chociaż ta póki co nie prezentuje się wybitnie, przynajmniej w częsci growej, bo cutscenki są zagrane przez prawdziwych aktorów. 

Teraz pojawił się trailer, w którym mocny nacisk położono właśnie na walkę i zagęszczenie atmosfery wokół bohatera gry. Dlaczego wróg nosi ptasią maskę? O co właściwie chodzi? Tyle pytań!

Ale o co chodzi?

Gra ma być krótka, a jej przejście zająć około 3 godzin. Tak mała gra, która jest średnio zrozumiała i wygląda jak wyjęta żywcem z epoki poprzednich konsol raczej nie ma prawa odnieść sukcesu. Z drugiej strony, Square Enix to duża firma, która ma możliwości doszlifowania gry, nawet jeśli na standardy firmy jest to projekt indie. Dlaczego więc mieliby tego nie zrobić? 

Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać cierpliwie na kolejne materiały, chociaż za każdym razem tracę nadzieję, że dowiem się czegoś więcej, a to co widzę nie jest niestety zadowalające.

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze