Pożegnanie Białego Wilka na pierwszym gameplayu

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 26 Marzec 2018
  • Komentuj 2

Czuliście niedosyt po zakończeniu wiedźmińskiej trylogii CDP Red? Chcielibyście zobaczyć Yen i Geralta na ślubnym kobiercu? W takim wypadku musicie zerknąć na gameplay, a później poczekać na ukończenie moda ''Pożegnanie Białego Wilka''.

Szykujcie się na weselicho!

Ślub? Wesele? Spokojne życie? Kto nie życzyłby tego pięknej czarodziejce i naszemu kochanemu wojakowi? Redzi, w zakończeniu Krwi i Wina, nie zdecydowali się na taki ruch, ale gdzie deweloper nie może, tam modera pośle. Uzupełnieniem tej ''luki'' w scenariuszu CDP Red zajęła się grupa pasjonatów, którzy na warsztat wzięli Wiedźmina 2 i to pod tą grę przygotowali swoje ''Pożegnanie''.

''Pożegnanie Białego Wilka” to przygoda, która jest epilogiem historii przedstawionej w serii Wiedźmin. Tworzona jest na silniku drugiej części, opowiada o weselu Geralta z Rivii i Yennefer z Vengerbergu, przeznaczonych sobie ludzi , którzy wreszcie odnaleźli spokój. Podczas trzech dni, które przedstawi nasza przygoda, zobaczycie powroty ich najbliższych przyjaciół, zaskakujących gości, ciekawe opowieści oraz… niejedną historię miłosną.

Prace nad modem trwają już kawał czasu, twórcy chcieli początkowo zamknąć projekt w...2016 roku, ale ewidentnie mają na tym polu małą obsuwę. Nic to, skoro możemy zobaczyć już pierwsze 20 minut rozgrywki. Autorzy podkreślają, że patrzymy na wersję alfa i niektóre rzeczy nadal mogą ulec zmianie, ale powinno to wystarczyć do zdecydowania czy w ogóle taki mod będzie Was kręcił:

Tak, nie musicie regulować głośników. Na ten moment z ust bohaterów moda nie wypływa żaden dźwięk, ale myślę, że w tym konkretnym przypadku nie można się tego aż tak bardzo czepiać. Moderzy i tak odwalili tutaj kawał roboty, bo przecież mało który aktor głosowy zdecyduje się na wzięcie udziału w takim projekcie za darmo. Nie ma jednak co załamywać rąk, bo nie jest wykluczone, że aktorzy się w modzie pojawią, choć raczej nie będzie to zrobione na premierę. 

No właśnie, ta kiedy? Niestety nie ma na ten moment żadnych konkretnych informacji, ale skoro dostajemy już pierwszy, dłuższy fragment z rozgrywki, to cały mod powinien do nas trafić pewnie jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Może przydałaby się jakaś zbiórka na wpieram.to lub kickstarterze?

Impreza odbędzie się w Kaer Morhen?

[źródło: youtube.comcdprojektred.com, imgur.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze