Pół Wieku Poezji Później - trailer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 28 Czerwiec 2018
  • Komentuj 2

Minęło sporo czasu od naszego wywiadu z ekipą Pół Wieku Poezji Później. Wtedy projekt obliczony był na mniej niż 40 minut. Teraz jest to już prawie godzinny, darmowy film, który dystrybuowany będzie za darmo na YouTubie. Non-profitowa akcja miłośników Wiedźmina wymaga jednak nakładów finansowych, a rozrośnięcie się projektu zmusiło twórców do kolejnej akcji. Tym razem jednak zbierają już pieniądze na ukończenie filmu.

Jak widać na trailerze, jest w co zainwestować, bo produkcja faktycznie wydaje się całkiem niezła, a komentarze fanów bardzo pochlebne. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o filmie od samych twórców, to zapraszamy na wywiad przeprowadzony przez nas z reżyserem i aktorem Pół Wieku Poezji Póżniej.

Do nagrania zostały jeszcze dwie sceny, batalistyczna w Kaer Morhen oraz finałowy pojedynek Lamberta, na które brakuje jeszcze 14 tysięcy złotych. Pomóżmy ekipie ukończyć film.

Zbiórka na dokończenie filmu znajduje się tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze