Pożegnaj kalorie z Pokemon!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Lipiec 2016
  • Komentuj 12
_90398660_mediaitem90398657 W czasach kiedy wszyscy chcą być fit, a nie każdy ma ochotę na korzystanie z usług Chodakowskiej, szukamy alternatyw dla skutecznych metod odchudzania. Wiadomo, że zwykły spacer w regularnych i sporych dawkach jest w stanie zdziałać cuda dla wydolności naszego organizmu. A jeśli dodatkowo zakończy się wykluciem Snorlaxa z jajka? Niebywałe jak technologia wychodzi naprzeciw naszym potrzebom. Prawie 6% użytkowników Androida z USA, to trenerzy Pokemon. SimiliarWeb, źródło tych statystyk, podaje również, że przeciętnie te kilka procent ludzkości spędza w ciągu dnia średnio 43 minuty na łapaniu pokemonów.

Czas użytkowania najpopularniejszych aplikacji.

Czas użytkowania najpopularniejszych aplikacji

Wyobrażacie sobie? 43 minuty spacerowania dziennie? Brzmi banalnie, bo dla przeciętnego polaka to rutyna, ale są i tacy, dla których jedyną dotychczasową formą ruchu były ruchy nadgarstków. Wiecie jak to jest. Czasami się po prostu nie ma ochoty. Odkąd pojawiły się Pokemony, ''nie chcę mi się" nie istnieje. Każdy chce. A wiecie ile tygodniowo spalają kalorii?

Tyle pączków gracze Pokemon Go mogą zjeść bez wyrzutów sumienia.

Tyle pączków gracze Pokemon Go mogą zjeść bez wyrzutów sumienia

Nie oznacza to wcale, że macie jeść te kilka pączków tygodniowo. Po prostu potraktujmy to jako dodatkową formę aktywności, która pozwoli zachować paniom zgrabną talię, a panom poprawi krążenie! Dla fanów Pokemon Go talia osy pewnie nie ma znaczenia. Dla takich osób najważniejsze jest wykluwanie jajek, bo niektóre pokemony łatwiej "wychodzić", niż złapać w ich naturalnym środowisku. Jak wiadomo im rzadszy pokemon, tym więcej trzeba przejść. Tak prezentuje się podział pokemonów na poszczególne rodzaje jajek:

Teraz wiadomo w jakim jajku znajdziecie tego, którego szukacie.

Teraz wiadomo w jakim jajku znajdziecie tego, którego szukacie

Niestety lista ta nie prezentuje Pokemonów legendarnych. Wiadomo o nich tyle, że istnieją w kodzie gry. Jednak ich złapanie jest chwilowo niemożliwe, a zmieni się to zapewne w listopadzie, kiedy na Nintendo wyjdą kolejne dwie produkcje Pokemon Sun i Pokemon Moon. Prawdopodobnie w ramach promocji tych tytułów powstaną specjalne eventy, gdzie do zdobycia będą te niespotykane stwory.

Articuno, Zapdos i Moltres – oprócz nich pojawią się zapewne Ditto, Mew i Mewtwo.

Articuno, Zapdos i Moltres – oprócz nich pojawią się zapewne Ditto, Mew i Mewtwo.

I pamiętajcie drodzy czytelnicy! Każda gra jest narzędziem oddanym do rąk różnych osób. To jakimi graczami jesteśmy zależy od nas. Dlatego fani Pokemon Go – zrzucajcie kalorie dalej! A przeciwników uprasza się o uszanowanie nowej mody i zachowanie pokoju między stronami.

Szanujmy swoje małe pasje.

Szanujmy swoje małe pasje

[Źródła: similarweb.com, komputerswiat.pl, bbc.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze