PvP w Pokemon GO

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 03 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Pogłoski o bitwach trenerów w Pokemon GO są już niemal legendarne. Od pierwszego złapanego pokemona gracze pytali, kiedy? Okazuje się, że chyba nadszedł ten czas i doczekamy się trybu PvP nie ''kiedyś'', ale jeszcze przed końcem roku.

Więcej informacji powinno pojawić się na dniach, ale już teraz wiadomo, że można będzie dołączać do odpowiednich lig, gdzie każda ma swój limit CP na pokemona. W jednym teamie mogą być oczywiscie trzy stworki, ale samych grup można stworzyć więcej. 

Możemy wystawiać pokemony w Great League, do 1500 CP. W Ultra League, do 2500 CP oraz Masterze, gdzie ograniczenia nie ma, ale zapewne będzie to grupa dla osób z levelem powyżej 30-go, które mają kilkanaście/kilkadziesiąt pokemonów powyżej 3000 CP. 

Jak będa wyglądać same walki, jeszcze nie wiemy. Pojawiły się za to różne grafiki, które mogą naprowadzić nas na odpowiedni trop. Pierwsza z nich wygląda jak lekko zmodyfikowany ekran łapania dzikich stworzeń, druga opcja (bardziej do mnie przemawiająca), to nakładka na mapę albo coś w stylu walki na gymie, znany z pierwszego trailera gry sprzed 2 lat. Wyglądało by to całkiem nieźle. Ciekawi mnie również kwestia dobierania przeciwników. Może pojawi się narzędzie wyszukiwania graczy w pobliżu? To by zdało egzamin, bo wyszukiwanie ekip na grupach fb bywa męczące. 

Prawdopodobnie na świąteczny prezent Niantic nie będziemy długo czekać. Wypatrujcie aktualizacji i dajcie znać, jak wyobrażacie sobie walki pokemon. Zobaczymy co się sprawdzi!

[Źródła:gamespot.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze