Powraca rockstarowe Bully?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Powstaje druga część Bully? Informacje o tytule zaprezentował serwis Game Informer. Potwierdzenie plotki już w przyszłym tygodniu na E3?

Strona z przeciekiem na Game Informer już zdążyła zniknąć, ale wisiała na tyle długo, żeby ktoś zdążył zrobić jej screen.

Z grafiki wynika, że Bully 2: Kevin's Back miałoby być dwuosobowe i dostępne jedynie na konsolę od Sony. Jej premiera miałaby się odbyć jesienią, ale niestety z obrazka nie wynika którego roku. 

Game Informer nie nie dość, że zdjął informację o drugim Bully, to jeszcze zamieścił na Twitterze krótkie oświadczenie, w którym kategorycznie stwierdza, że w serwisie nic nie słyszeli o sequelu do Bully, a wpis był po prostu błędem. 

Skąd wziąłby się taki błąd? Możemy tylko spekulować, bo ciężko ocenić prawdziwość tej plotki. Z jednej strony mamy renomowany serwis, który publikuje dość dokładne informacje o grze (wraz z pełnym tytułem!), z drugiej mamy Rockstar z rękoma pełnymi roboty w postaci pewnego przecież Red Dead Redemption 2.

Jack trafi na uniwerek?

Przyjmijmy jednak, że Game Informer rzeczywiście mocno wyszedł przed szereg i zdradził jedną z największych tajemnic Rockstara. Ponad dekada czekania na drugą część Bully powoli ma się ku końcowi? Jeśli wierzyć temu co napisano na grafice GI, to stęsknieni za Jimmy'm Hopkinsem powinni oglądać wtorkową konferencję Sony, która będzie miała miejsce o 3:00 nad ranem.

[źródło: twitter.com, reddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze