GTA V ominie jednak PC?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Sierpień 2014
  • Komentuj 11

bdsfd

Czarne chmury zbierają się nad GTA V w wersji PCtowej. Powoli zaczynają docierać do branży plotki o przesunięciu premiery na 2015 rok, a nawet o całkowitym porzuceniu pomysłu. 

Wiadomość pochodzi prawdopodobnie od pracownika Rockstar imieniem Brad. Twierdzi on, że pracuje w dziale marketingu Rockstar North i jest przy okazji właścicielem swojej własnej firmy zajmującej się marketingiem pod nazwą Rantic.

W wywiadzie dla foxweekly jeden z jego pracowników John Hoffberger napisał, że niedługo może dojść do zakończenia prac nad PCtową wersją gry z w powodu ''problemów korporacyjnych''. ''Premiera na konsole nowej generacji nie jest zagrożona, ale gra na PC była bardzo kłopotliwa dla pracowników Rockstar'' napisał Hoffberger. 4ad774a2a0ac62debab86027ce7ff505Chwilę później Rantic zostali zaatakowani przez rozwścieczony tłum fanów GTA, którzy nie tylko w werbalny sposób postanowili pokazać swoje niezadowolenie. W chwili kiedy pisałem ten materiał strona Rantic dalej nie była dostępna. Hoffberger ujawnia również, że Rockstar nigdy na dobrą sprawę nie planował wypuszczenia swojego hitu na komputery osobiste, ale zmusiła ich do tego presja setek tysięcy graczy. Może okazać się, że ta presja nie wystarczy. Pierwszym znakiem, że coś może być nie tak z wersją PCtową był kompletny brak jakiejkolwiek wzmianki i o tej wersji na zakończonych 2 tygodnie temu targach GamesCom. Dziwne, zwłaszcza że wersja na komputery osobiste miała być najładniejsza i najbardziej dopracowana. Na to zresztą liczyli posiadacze starych dobrych ''pieców''. Póki co brak jakichkolwiek ruchów ze strony Rockstar, żeby zaprzeczyć tym plotkom dalej trzymając nas w niepewności. Tylko czy brak reakcji ze strony Rockstar to dobra czy zła wiadomość?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze