KONKURS na streamera marki MSI

  • Autor: jarock
  • Opublikowano: 19 Czerwiec 2019
  • Komentuj 3

Firma MSI szuka osoby, która dołączy do Drużyny Smoka jako streamer! Jeśli jesteś pasjonatem sprzętu i gier, poradzisz sobie z obsługą programów typu OBS, a przede wszystkim masz w sobie masę dobrej energii, którą potrafisz zarazić innych, koniecznie stań do walki o miejsce w panteonie nasławniejszych streamerów! Pokaż się światu i zostań twarzą streamów MSI Polska!


MSI konkurs na streamera


Chcesz wziąć udział w konkursie i masz ukończone 18 lat? Zobacz co musisz zrobić aby zgłosić się do pierwszego etapu rywalizacji!

Nagraj i wrzuć na YouTube filmik, na ktorym udowodnisz, że to właśnie Ty powinieneś zostać streamerem MSI. Twoja prezentacja powinna być kreatywna i przedstawiać wszystkie atuty przydatne w karierze streamera. Aby filmik mógł wziąć udział w konkursie, musisz pamiętać o tym, że:

  • nie może przekraczać 2 minut,
  • musi być oznaczony hashtagiem #StreamerMSI,
  • kandydat musi mieć ukończone 18 lat.

Po opublikowaniu filmu wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie MSI. Trzy najlepsze zgłoszenia przejdą do kolejnego etapu, podczas którego finaliści poprowadzą streama na kanale MSI z siedziby firmy.

Zwycięzca drugiego etapu podpisze roczny kontrakt oraz otrzyma profesjonalne wyposażenie studia o wartości 15 tysięcy złotych! W skład wyposażenia wchodzi komputer, fotel, biurko i akcesoria gamingowe.

Profesjonalny streamer na kontrakcie musi liczyć się z pewnymi obowiązkami. Zwycięzca konkursu zobowiązany będzie do prowadzenia minimum trzech, godzinnych streamów tygodniowo na kanale Twitch MSI. Oczywiście, jeśli będzie chciał robić ich więcej, to będzie miał taką możliwość. Podczas streama prezentować będzie sprzęt MSI, który zostanie mu dostarczony do recenzji (egzemplarze recenzenckie odsyła po prezentacji do firmy). Streamer MSI zobowiązany będzie również do prowadznia streamów z eventów. Za spełnienie wszystkich warunków umowy otrzyma również premię pieniężną w wysokości 1000zł za miesiąc i 500 zł za relację z eventu.

Konkurs MSI trwa do 14 lipca 2019 roku.

Każdy uczestnik może dokonać tylko jednego zgłoszenia!Konkurs MSI Polska to doskonała okazja, aby zaistnieć na scenie streamerskiej i rozpocząć profesjonalną karierę! Wysokiej jakości sprzęt ułatwi start, ale reszta zależy od Ciebie! Pokaż, że potrafisz przyciągać ludzi i zarażać ich dobrą energią, a zostaną z Tobą na dłużej! Nagraj oryginalny filmik, odpowiedz na pytanie „Dlaczego to Ty miałbyś zostać streamerem MSI?”, odpal pierwszego streama i zakochaj się w tej niesamowitej formie kontaktu z ludźmi! 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze